بهمن ۰۲, ۱۳۹۷

ما در آزمون قانون جذب و فیلم راز مردود شدیم شما را نمیدانم !!!

ما در آزمون قانون جذب و فیلم راز مردود شدیم شما را نمیدانم !!!

ما در آزمون قانون جذب و فیلم راز مردود شدیم شما را نمیدانم !!!

خاطرم هست نه سال پیش سال ٨٨ بود ، سی دی یکی از سخنرانان کشورمان درباره قانون جذب و فیلم راز را میدیدم.در آن سن و سال رسیدن به همه آرزوها و رؤیاها بسیار جذاب بود و به همین دلیل هم من و همسالانم به دنبال این موضوع رفتیم.

جالب این بود سخنران تاکید میکرد که شما باید همیشه احساس خوبی داشته باشید زیرا داشتن حس خوب یعنی کائنات شما را به هدف و رویایی که دارید نزدیکتر میکند.

و اگر یک لحظه احساس شما منفی شد و گفتید من خسته شدم و یا ناامید شدید و در دل خود گفتید که من به این هدف نمیرسم ، کائنات این هدف را از لیست آرزوهای شما حذف میکند و به فردی دیگری میدهد.

( کلا این کائنات لامصب با این توصیف سخنران. گویا مثل معلمای مدرسه زمان ما بود که کاری به جوابهای صحیحت ندارن تا یه غلط میگرفتن دو نمره کم میکردن )

من ٢١ سالم بود و بعد از دیدن فیلم راز و قانون جذب و این سخنرانی آررزویم در آن سن و سال دانشجویی این بود که ۵٠٠ هزار تومان سال ٨٨ پول داشته باشم که با آن خرید کنم و لباس و شلوار و ادکلن مورد علاقه ام را بخرم و یک سفر تفریحی هم به تهران برای گشتن و تفریح بین ترم دانشگاه در بهمن ماه بروم.

این شد رویای من که دائم با قانون جذب پیگیری میکردم و همان تکنیکهای سخنران محترم که هنوزم که هنوز است همچنین آموزه هایی به مردم یاد میدهد و کلی پول در میاورد را اجرا کردم.

ولی یک نکته بزرگ بود و اینکه نمیشد احساس من همیشه مثبت باشد هرکاری میکردم حس منفی برخی اوقات سراغ من می امد و هر وقت حس منفی می امد فکر میکردم مشکل دارم و میترسیدم که ای داد بیداد .کائنات هدف من را حذف کرد چون حس منفی سراغم امد.

انگار نه انگار که اینهمه فکر مثبت دادیم و فقط با یک فکر منفی همه چیز نقش براب شد

کلا اگر آخرش را خلاصه کنم هر کاری کردیم ، ما به این خواسته نرسیدیم ،نه من و نه دو نفر از دوستانم ، هرسه ناکام شدیم.

یک نفر از ما آرزوی دو میلیون تومان پول داشت در آن سن و سال که کائنات از طریقی به او این مبلغ را برساند و متاسفانه در جوانی ناکام شد.

و دیگری هم خاطرخواه دختر همکلاسیش بود ، اینکه کلا. با شکست عشقی نابود شد.

هر سه ناکام شدیم و قانون جذب به کارمان نیامد.

بعدها فهمیدیم که اصلا نمیتوانیم کاری کنیم که همیشه احساسمان خوب و مثبت باشد.

بعدها که روانشناسی خواندم متوجه شدم که غم و خشم که احساسات منفی است جز احساسات و هیجانات سالم یک انسان سالم  و متعادل است

فیلم راز

و اگر کسی این دو احساس و هیجان را ندارد یا بروز نمیدهد ، اساسا تعادل هیجانی نخواهد داشت

موضوع بعدی هم این بود که اگر تصویر سازی کنی باید تلاشی هم داشته باشی ، هزینه تلاشت را هم بپردازی نه اینکه فقط یکجا بنشینی و در کنار این شکست و نرسیدن و ناکامی هم روی دیگر سکه تلاش برای اهداف و رویاهاست

آن وقت بود که پی بردیم عجب شاگردان تنبلی برای مکتب قانون جذب و فیلم راز هستیم.

پ. ن :

ما در امتحان قانون جذب روفوزه شدیم و از این مکتب اخراج شدیم  و دیگر هم ما گمراهان و تنبلان را
پذیرش نمیکنند ،شما را نمیدانم !!!

فیلم راز

نظر شخصی خودمن این است که قانون جذب و فیلم راز سرابی برای جوانان است که فقط عده ایی مدرس از این قوانین غیرقابل اتکا برای کسب ثروت استفاده میکنند ، ده ها یا شاید صدها هزار نفر از جوانان با اتکا به این قوانین بی پایه و اساس دچار سرخوردگی شده اند.پیشنهاد میکنم جز به تلاش و کوشش و پشتکار خود و پذیرش واقعیتهای زندگی به این قانون عجیب و غریب خودساخته اتکا نکنید ، حتی خداوند که در باورها دینی ما خالق ما و این جهان به این عظمت است فقط به تلاش و کوشش ما توکل به خودش را شرط بسته است.

خودشناسی

کمالگرایی

عزت نفس

.

اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را بادوستانتان به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

آیتم های مشابه

دیدگاه خود را ثبت کنید

Your email address will not be published. Required fields are marked *