اقتصاد و ثروت آفرینی به ارتعاشات ما وابسته نیست ، مراقب این حرفها باشیم

اقتصاد و ثروت آفرینی به ارتعاشات ما وابسته نیست ، مراقب این حرفها باشیم

اقتصاد و ثروت آفرینی به ارتعاش و فرکانس ما وابسته نیست ، مراقب این حرفها باشیم

در این شرایط بحران اقتصادی و تورم ، رکود و افزایش سرسام آور نرخ دلار و طلا وسکه و…مراقب باشیم اسیر صحبتهای بیسوادان نشویم ، ارتعاشات منفی ما باعث مشکلات اقتصادی کشور نشده ، فریب این گونه حرفهای بیسوادان را نخوریم ، اساسا ثروت آفرینی یک مفهوم اقتصادی متنی بر خلق ارزش برای مردم و گرفتن پول از آنهاست ، ارتعاشات من و شما در تولید ثروت و افزایش نرخ تورم و گرانی و بیکاری و افزایش یا کاهش رتبه اقتصادی کشورمان در جهان هیچ تاثیری ندارد.

اخیرا موضوعی از سوی عده ایی باب شده که میگویند منفی نگر شدن جامعه یا ارتعاشات منفی مردم ایران باعث شده که روز به روز مشکلات کشورما بیشتر شود ، دلار ، سکه ، مشکلات اقتصادی بخاطر فرکانس منفی مردم ماست و اگر ما تلاش کنیم مثبت باشیم و ارتعاشات مثبت در خود ایجاد کنیم وضعیت متفاوت خواهد شد . متاسفانه باید گفت گویندگان این حرفها همانهایی هستند که سالهاست مردم را با ارتعاش و فرکانس و باور و قدرت فکر میخواهند به ثروت برسانند ( حساب کنید ، ثروت آفرین و رشد اقتصادی که به جای خلق ارزش و مفاهیم اقتصادی شکل گرفته باشد ، صرفا فقط از طریق قدرت فکر شما یا باورهای شما یا هم فرکانس شدن و ارتعاش مناسب با جهان هستی و کائنات شکل گرفته باشد !!!! )

در دنیایی که علم اقتصاد وجود دارد و همین علم با دلیل و استناد امروز به ما میگوید که چرا دلار در کشور ما به این روز افتاده ؟

چرا تورم سرسام آور داریم .

چرا به این مشکلات اقتصادی خوردیم 

چقدر ترامپ و خروج آمریکا از برجام در این مسائل موثر بود و چقدر بی تدبیریها و سو مدیریت در کشور و تمرکز بیش از حد دولت و دستگاه های اجرایی در بخشها متفاوت اقتصادی کشور 

چقدر وابسته بودن ما به منابع زیرزمینی و این تصور که ما همیشه این منابع را داریم و با خیال راحت زندگی را ادامه میدهیم 

در این وضعیت و با توسعه علم و خردگرایی که درکشورهای پیشرفته جهان حاکم است هنوز عده ایی سوداگر در کشور ما یافت میشوند و ایجاد ثروت و پول را صرفا وابسته به قدرت فکر ، باور و فرکانس و ارتعاش میدانند و متاسفانه جیب مردم را خالی میکنند که به آنها ثروت آفرینی بیاموزند و فقط جیب خودشان پر از ثروت میشود !!!!

اکنون باید از این دوستانی که همه اتفاقات عالم را به ارتعاشات و فرکانسهای مثبت و منفی مردم جامعه نسبت میدهند پرسید :

لطفا فرمول و راهکاری بدهید که همه مردم کشورمان دست به دست هم دهند و با ارتعاش و فرکانس در این شرایط سخت اقتصادی قیمت دلار را پایین بیاورند ، تورم را کاهش دهند و هزاران میلیارد پول و ثروت بسازند تا دیگر فقر و گرفتاری مالی از جامعه ما ریشه کن شود، اصلا ما تبدیل شویم به ابر قدرت اقتصادی جهان و رتبه اول را کسب کنیم و ریال را جایگزین دلار کنیم ، اگر واقعا ادعا میکنید همه چیز در فرکانس و ارتعاش نهفته است پس دست به کار شوید و راهکاری ارائه کنید !!!

شما که فقط بر طبل تفکر مثبت میکوبید و قدرت باور و افکار ، فرمولی میداید که تیم ملی ما در جام جهانی تا مرحله فینال بالا میرفت و قهرمان هم میشد ، مگر همه مردم ما نمیخواستند که این تیم از گروه خود بالا رود چرا اینهمه ارتعاش و فرکانسها ما ۸۰ میلیون مردم پس کارساز نبود !!!!!!!!

کمی ژرفتر و عمیقتر بیندیشیم و فریب این حرفهای پوچ که از دهان بیسوادان قرن حاضر خارج میشود را نخوریم ، در جهانی زندگی میکنیم که برمبنای علم همه چیز در حال حرکت به سمت جلوست ، و علم اقتصاد هم پیش بینی کننده و مشخص کننده ترازها و معیارهای مالی و اقتصادی یک کشور خواهد بود ، جتی برخی اقتصاد دانهای کشورمان همین موضوع دلار و سکه را با توجه به خروج آمریکا از برجام از دیماه یا بهمن ماه سال گذشته که دلار دچار رشد قیمت شد پیش بینی کرده بودند .

نبود علم و آگاهی در کشورمان باعث رشد کم سوادان و بیسوادانی میگردد که با جهل و خرافه فقط جیب های مردم را خالی میکنند تا با ارتعاش و فرکانس و کائنات و همسو شدن با آن به آنها کسب ثروت بیاموزند ، بد نیست کمی اقتصاد بخوانیم و از ایجاد پول و ارزش و مباحث مالی آگاهی پیدا کنیم ، اگر مجهز به علم و آگاهی باشیم دیگر دل به این خرافه ها و حرفها نخواهیم داد .

 

در همین رابطه پیشنهاد میکنم فایل صوتی زیر را در مورد قانون جذب و اینکه آیا این قانون کاربردی هم دارد بشنوید.

فرکانس

.

اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را بادوستانتان به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

آیتم های مشابه

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *